אם גם אתם מייצרים תכנים חדשים ללקוחותיכם בתדירות קבועה, רוצים להתחיל למכור את התכנים שלכם אונליין, לייצר תזרים הכנסות קבוע בעסק ולהקים קהילת לקוחות נאמנים, המשיכו לקרוא את העמוד עד סופו ותגלו איך גם אתם יכולים להתחיל למכור את התכנים של אונליין ולייצר תזרים הכנסות קבוע בעסק

מהו אתר למכירת קורסים אינטרנטיים?

אתר קורסים אונליין הוא למעשה אתר שבו אתם מוכרים קורסים במבנה מוגדר מראש, כאשר תלמידי הקורס צופים בתכנים בתוך אזור מוגן על ידי שם משתמש וסיסמה.

כאשר בונים אתר קורסים, אין מגבלה על כמות הקורסים או על מספר השיעורים בכל קורס, שניתן להגדיר במערכת. יכול להיות שיהיה לכם קורס אחד עם שני שיעורים וקורס אחר עם עשרים. זה באמת לא משנה.

בנוסף, ניתן להגדיר את המערכת כך שתדע לפתוח את השיעור המתאים למשתמש המתאים במועד המתאים. לדוגמה, נניח שאתם רוצים ליצור קורס בן 5 שיעורים שייפתחו בהפרש של 7 ימים בין שיעור לשיעור. תלמיד שמצטרף ביום ראשון יקבל את השיעור הראשון. ביום ראשון הבא, הוא יקבל את השיעור השני, ואילו תלמיד שנרשם אז יקבל את השיעור הראשון. וכן הלאה...​

מהו אתר חברים?

אתר חברים הוא למעשה אתר שהתכנים בו מוגנים על ידי שם משתמש וסיסמה, וגולשים המעוניינים לקבל גישה לתכנים המוגנים, צריכים לשלם תשלום חודשי קבוע.

היתרון הגדול באתר חברים הוא ביצירת תזרים הכנסות קבוע לעסק (כמובן כל עוד יותר משתמשים מצטרפים מאשר עוזבים).

יתרון נוסף הוא בקצב הוספת התכנים. כמנהלי אתר החברים אתם יכולים להחליט שאתם מעלים תוכן חדש כל חודש, או כל שבוע או כל יום, או אפילו בתדירות משתנה. הכל תלוי בכם ובתכנים שיש לכם לתת ללקוחות שלכם.​​

מה תוכלו לקבל בשירות הקמת תשתית למוצרים דיגיטליים עבור העסק שלכם?התקנת מערכת וורדפרס

התקנת תוסף Wishlist Member להגנה על תכני האתר

הגדרת האתר לפי איפיון של הלקוח

עמוד צור קשר

העלאת תכנים לאתר

בונוס – רישיון לתוסף Wishlist Member בשווי 750 ש"ח

בונוס – רישיון לתבנית עיצוב פרימיום בשווי 210 ש"ח

בונוסהדרכת סקייפ אישית על המערכת בשווי 410 ש”ח

בונוס - 6 חודשי איחסון בשרתי החברה בשווי 582 ש"ח

בונוס – 3 חודשי שימוש בפלטפורמת הקורסים "המועדון" בשווי 291 ש”ח

בונוס - קופון הנחה בשווי 30% לרכישת קורסים אינטרנטיים באתר המועדון

תשתית למוצרים דיגיטליים

3,247 ₪ חד-פעמי
לא כולל מע"מ

עד 10 תכנים

 


להקמת תשתית למוצרים דיגיטליים מלאו את הטופס להלן ועברו לעמוד התשלום המאובטח* אתר קורסים בלבד! לא אתרים תדמיתיים-עסקיים ולא אתרי חנות או קטלוג!
* לא מתאים להעברת אתר ממערכת אחרת למערכת וורדפרס, במקרים כאלה ההעברה תתומחר בנפרד.
* האתר מוקם על תבנית עיצוב שנבחרה על ידנו. כל בקשה להחלפת תבנית תתומחר בנפרד.
* במהלך תהליך הקמת האתר הוא יותקן על שרתי האיחסון של החברה. התקנתו או העברתו לשרת איחסון חלופי במהלך או לאחר סיום העבודה הינה באחריות הלקוח והחברה לא תהיה אחראית לכל תקלה באתר שתיגרם עקב מעבר זה.
* העבודה כוללת הגדרה והטמעת תכנים של קורס אחד, ועד 10 שיעורים, או הגדרה של מועדון מנויים אחד והטמעה של עד 10 תכנים במועדון.
* לא כולל רכישת דומיין ע"י הלקוח.
* התממשקות למערכת סליקה בהתאם ליכולות מערכת הסליקה של הלקוח.
* האתר עולה לאויר מרגע אספקת הדומיין ע"י הלקוח, ולא תלוי בקצב העברת התכנים מהלקוח

החבילה אינה מתאימה לעסקים בתחילת הדרך, אלא אך ורק לבעלי עסקים עם עסק עובד, ולקוחות משלמים, המעוניינים להגדיל הכנסות באמצעות מכירת מוצרים דיגיטליים, כמו קורסים אינטרנטיים או מועדוני מנויים.