איחסון אתרים

איחסון אתרי וורדפרס מהיר ואיכותי

למה לבחור בי לאיחסון אתר הוורדפרס שלכם

חבילות האיחסון ב-Site Success, הורכבו תוך מחשבה ומתן משקל רב לצרכים שלכם בהעלאת האתרים שלכם במהירות וביעילות לרשת האינטרנט.

מכיוון שאני יודע כמה קשה לעסק בתחילת דרכו לגייס את ההון ההתחלתי לתהליך השיווק, ואני רוצה גם לפשט את התהליך כמה שיותר, החלטתי לאפשר תשלום חודשי בלבד, ולהציע שתי חבילות שונות בלבד לבחירה. אני מאמין שזה יקל על ההחלטה שלכם להעלות את אתר האינטרנט העסקי שלכם לרשת.

STANDARD

67 לחודש
 • 1gb שטח דיסק
 • 100gb תעבורה חודשית​
 • ​ללא הגבלת דומיינים
 • 50 תיבות מייל​
 • תעודת אבטחה SSL שיתופית​

PREMIUM

97 לחודש
 • 1gb שטח דיסק
 • 100gb תעבורה חודשית​
 • ​ללא הגבלת דומיינים
 • 50 תיבות מייל​
 • תעודת אבטחה SSL שיתופית​
 • תחזוקת וורדפרס ותוספים

מלאו את הטופס והזמינו חבילת איחסון עוד היום

שם מלא:*

את הדומיין יש להפנות ל-DNS:
ns1.sitesuccess.co.il
ns2.sitesuccess.co.il

אם ברצונך שאסייע בתהליך, יש למלא את 3 השדות הבאים.
בחר חבילת איחסון:*
תנאי שירות:*

המחירים המצויינים בעמוד זה כוללים מע"מ וישולמו מדי חודש בהוראת קבע באמצעות כרטיס אשראי. חשבונית מס-קבלה תישלח במייל לאחר כל תשלום.

במידה ונבחרה חבילת שירות תחזוקת אתר וורדפרס, היא כוללת ניטור עדכוני מערכת וביצועם באופן מבוקר. השירות אינו כולל ניהול אתר.
במקרה של תקלה באתר בזמן ביצוע השדרוג ע"י החברה, היא תדאג לתקן את התקלה ולהחזיר את האתר לפעילות תקינה.
במידה ובאתרך מותקנים תוספים בתשלום, באחריותך לוודא את תנאי הרישוי שלהם. לא תתקבל כל טענה בדבר אי יכולת לעדכן תוספים, שפגה להם תקופת האחריות ו/או במידה שאי יכולת עדכון תוספים כנ"ל תפגע בפעילותו התקינה של האתר.

במידה ונבחרה חבילת האיחסון הבסיסית, באחריותך לוודא באופן שוטף וקבוע שמערכת האתר, כולל תוספים ותבניות עיצוב, מעודכנת לגירסאות האחרונות.
אתר שיתגלו בו פרצות אבטחה, עקב אי ביצוע פעולות עדכון במערכת, יורד מהרשת עד שבעליו יטפל בדרוש תיקון.

הינך מצהיר כי ידוע לך שהתשלום עבור איחסון אתר האינטרנט שלך מקנה לך תמיכה בכל הקשור לחשבון האיחסון בלבד. אסף אפשטין ו/או Site Success אינם מחויבים לספק תמיכה או שירות בנושאים הקשורים ישירות לאתר האינטרנט שלך כגון, אך לא מוגבל לתיקון פרצות אבטחה, שחזור נתונים לאתר, וכדומה, שקרו עקב התקנות או טיפול לקוי שלך באתר, בין אם בתשלום ובין אם בחינם.

החברה עושה כל שביכולתה למזער פגיעות של גורמים עוינים בשרתי האיחסון. עם זאת, ידוע לך כי אחריות אבטחת האתר עצמו חלה עליך, כבעל האתר. החברה לא תישא בכל חובת נזק, ישיר או עקיף, שייגרם לך בעקבות פריצות של גורמים עוינים לאתר, וכי פריצה לאתר ו/או אי יכולת לשחזר נתונים, אינה עילה להפסקה או זיכוי בגין תשלומים עבור חשבון האיחסון.

לוורדפרס ישנן דרכים שונות שמסייעות באבטחת האתר. החברה תשמח להמליץ לך על כמה מהן, אך האחריות על ביצוען חלה עליך, הלקוח.

בנוסף, הינך מצהיר כי ידוע לך שיתכן וחשבון האיחסון שלך יחרוג ממשאבי החבילה אשר הוקצו לו, ויתכן ותישלח אליך בקשת תשלום עבור חריגות אלו. במידה וקיבלת דרישה לתשלום חריגות ולא ביצעת אותה בתוך 5 ימי עסקים מיום קבלת בקשת התשלום, חשבונך ייכנס להשעיה עד להסדרת החוב.

הינך מצהיר כי ידוע לך ששעות הפעילות של מחלקת התמיכה הן בימים א-ה, שעות 9:00-17:00. כל פניה שתעשה מעבר לשעות הפעילות תטופל ביום העסקים הבא, למעט במקרים של נפילת שרת, התקפות על שרת האיחסון וכל תקלה אחרת שאינה קשורה ישירות לאתר האינטרנט המאוחסן.
במידה ותהיה מעוניין לקבל תמיכה מעבר לשעות הפעילות, החברה תהיה רשאית לגבות ממך 350 ש"ח + מע"מ לכל שעת עבודה.

הינך מצהיר כי ידוע לך שבמידה ותחליט לא להמשיך לאחסן את אתרך בשרתי Site Success, חובת גיבוי הקבצים והנתונים חלה עליך. כמו כן, במידה וברצונך לגשת לחשבונך לאחר השעיתו כדי לגבות קבצים ונתונים למטרת מעבר לספק איחסון אחר, חשבונך יופשר בתשלום מראש של 100 ש"ח + מע"מ לכל שעה.

עוד הינך מצהיר כי ידוע לך, שבמידה ותבחר שלא להמשיך לאחסן את אתרך בשרתי החברה, מכל סיבה שהיא, לא תהיה זכאי להחזר כספי בגין תשלומים קודמים.

ידוע לך כי עם הצטרפותך לשירות האיחסון, החברה תוסיף את פרטיך למערכת הדיוור שלה ותהיה רשאית לשלוח אליך עדכונים הקשורים ישירות לשירות האיחסון ובנוסף הודעות פרסומת שונות. באפשרותך להסיר עצמך בכל עת מרשימת הדיוור.

תנאים אלה הינם בנוסף לתנאי השירות והשימוש הכללים המופיעים בעמוד תנאי השימוש

דילוג לתוכן