איך יראה היום הראשון של 2013 בעסק שלך?

מחר זה קורה! היום האחרון לשנת 2012!

אני בטוח שרבים כבר יודעים איך ואיפה יחגגו את תחילתה של שנת 2013, אבל האם חשבתם כבר על 2013 מהצד של העסק שלכם? איך תתחילו את השנה העסקית החדשה שלכם? מה יהיה הצעד הראשון שתקחו ב-2013 לטובת העסק שלכם?

אז יש לי שאלה אליכם:

איך יראה היום שאחרי מחר בעסק שלכם?

האם הוא יראה ככה

האם כך יראה היום הראשון של 2013 אצלך בעסק?

או אולי ככה

כך צריך להראות היום הראשון ב-2013 בעסק שלכם

אני יודע מה אני הייתי מעדיף, אבל מה איתכם?

תראו, כשהקמתי את Site Success, החלטתי שאני לא מחנך בעלי עסקים. אם בעל עסק שאני משוחח איתו לא מבין את החשיבות של האינטרנט במשיכת קהל היעד לעסק שלו, לא משנה מה אגיד, זה פשוט לא יעזור.

יש לי חדשות מסעירות עבורכם: האינטרנט חשוב מאין כמוהו לעסק שלכם. ללא נוכחות אינטרנטית אתם פשוט מאבדים נתח נכבד ביותר מקהל היעד שלכם, אבל כמו כל דבר אחר, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון.

אני שומע בעלי עסקים אומרים “הקמתי אתר, אבל לא קונים אצלי”, או “יש לי דף פייסבוק, אבל אין ממנו הכנסות” ועוד כהנה וכהנה משפטים, שמוכיחים דבר אחד: גם באינטרנט, אם לא תדעו לעשות את זה נכון, זה פשוט לא יעבוד.

אצל בעלי עסקים אחרים, שכבר מבינים את החשיבות של האינטרנט לעסק שלהם, אני פשוט רואה סימן שאלה ע-נ-ק מעל הראש, כי הם פשוט שומעים כל מיני דברים מסביב, אולי אפילו מבעלי עסקים אחרים, אבל הם פשוט מבולבלים מרוב עודף המידע, והתוצאה? הם פשוט לא עושים כלום בנדון!

אז איך יראה היום הראשון של 2013 בעסק שלכם?

גלילה למעלה

התחברות לאתר

דילוג לתוכן