אלטרנטיבות ל-Canva: שמונה כלים פשוטים לעיצוב גרפי

מחפשים אלטרנטיבות ל-Canva?

Canva הוא כלי חינמי פופולרי מאוד בקרב מעצבים ומשווקי אינטרנט, ומסיבה טובה – זהו כלי מצוין!!! אבל, יש שפע של אפליקציות אחרות, שיעזרו לכם להגיע לאותן רמות עיצוב.

אז אם אתם מחפשים גישה עיצובית חדשה, או אפילו רק כמה תבניות עיצוב חדשות, או אפשרויות נוספות לממשק המשתמש, האפליקציות לעיצוב גרפי שנסקור בפוסט הזה בהחלט שוות בדיקה.

כמו Canva, כל הכלים האלה מאפשרים לכם ליצור עיצובים מדהימים מבלי להיות מעצב מקצועי. כלומר, לא נדרשות מיומנויות פוטושופ!

לכל אלטרנטיבה ניתן קצת מידע ולמה כדאי לכם לשקול להשתמש בה במקום ב-Canva.

יאללה, נתחיל.

1. Stencil

Stencil הוא כלי עיצוב גרפי המתמקד בשיווק, ולאו מנגיש עיצוב גרפי למי שלא מומחה. מעבר לשיווק, Stencil מתמקד במיוחד במדיה חברתית.

ההתמקדות הזו מאפשרת להם להציע כלי ממוקד במיוחד, למרות שאתם עלולים לאבד גמישות מסוימת כשמדובר בתבניות עיצוב או תמונות סטוק.

היתרון הגדול של Stencil הוא שהכלי נועד לאפשר לך ליצור תמונות למדיה חברתית מהר ככל האפשר. ובנוסף לכך, הכלי מאוד מאוד פשוט לשימוש.

ב-Stencil תוכלו למצוא מאות תבניות, מעל 1,200,00 תמונות CC0, יותר מ-800,000 אייקונים, 100,000+ ציטוטים, והרבה תכונות מגניבות נוספות.

יש להם מסלול חינמי שבו תוכלו ליצור 10 תמונות בחודש. אבל אם אתם באמת רוצים להשתמש בו כדי לשפר את השימוש במדיה החברתית שלכם, תצטרכו לשדרג לאחד מהמסלולים בתשלום, החל מ-9$ לחודש.

לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים ולהצטרף ל-Stencil

2. DesignBold

DesignBold הוא כלי די דומה ל-Canva. אם אתם מכירים את הממשק של Canva, אנחנו בטוחים שתרגישו בבית כשתיכנסו ל-DesignBold. עם זאת, יש בו מספר פיצ’רים שבהחלט מבדילים אותו מ-Canva.

ראשית, יש בו מבחר גדול בהרבה של תמונות סטוק. אז אם המבחר של תמונות סטוק ב-Canva תמיד איכזב אתכם, אתם בטח תשמחו לדעת ש-DesignBold עשו עסקה עם אתר התמונות הפופולרי DepositPhotos, כך שכל התמונות בקטלוג של DeposititPhotos יהיו זמינות בתוך הממשק של DesignBold (תמורת תשלום כמובן).

בנוסף, ל-DesignBold יש מבחר שלם של תבניות עיצוב, שתוכלו יכול לבחור מהן, כאשר אתם יוצרים את העיצובים.

כמו Canva, גם ל-DesignBold יש מסלול חינמי. לאחר מכן, אם אתם מעוניינים בתכונות נוספות, תוכלו לשדרג למסלולים בתשלום כדי לקבל גישה לכלים כגון:

 • 20MB מגבלת העלאה (במסלול החינם המגבלה היא 5MB)
 • הורדת קבצי PNG שקופים
 • הורדת קבצי PDF להדפסה (בגרסת בטא)
 • לוחות צבע מותאמים אישית עבור פרטי העיצוב שלך
 • יכולת להעלות גופנים מותאמים אישית
 • כלי לשינוי גודל כדי לעשות שימוש חוזר באותו עיצוב בגדלים שונים

מסלול הפרו מתחיל ב-19$ לחודש.

לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים ולהצטרף ל-DesignBold

3. Snappa

כמו Canva ו-DesignBold, זהו עוד כלי שנועד לפשט את העיצוב הגרפי מספיק כדי להפוך אותו נגיש לאדם הממוצע. Snappa מאפשר ליצור במהירות תמונות המבוססות על מימדים קבועים או תבניות שנבנו מראש. לאחר מכן, אפשר לערוך ולהוסיף אפקטים לפי הצורך כדי ליצור את העיצוב המושלם.

Snappa מציעה למעלה מ-200 גופנים ו-3,000+ וקטורים וצורות שיעזרו לכם ליצור עיצובים מדהימים. ומה שבאמת נחמד זה שאתם יכולים לתזמן את התמונות שלכם להתפרסם במדיה החברתית מבלי לעזוב את הממשק של Snappa.

זה בהחלט שימושי!

כמו Canva ו-DesignBold (שוב!), ב-Snappa יש גם פיצ’ר המאפשר לכם לשנות את גודל התמונות באופן אוטומטי כדי להמיר אותן בין ממדים שונים.

ל-Snappa יש מסלול חינמי המאפשר 5 הורדות בחודש. כדי להוריד יותר עיצובים תצטרכו לשדרג למסלול הפרו ב-10$ לחודש.

לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים ולהצטרף ל-Snappa

4. Fotor

Fotor הוא כלי נוסף שמציע ממשק דומה להפתיע ל-Canva. אם אתם נהנים מהממשק של Canva, אתם תרגישו ממש בבית ב-Fotor.

בדומה לאחרים, אתם בוחרים את המימדים של העיצוב ואז בונים אותו בעזרת מגוון של אלמנטים של טקסט וצורות. לחילופין, אתם תמיד יכולים להשתמש בתבנית מוכנה מראש, אם עיצוב מאפס זה לא הקטע שלכם.

החיסרון היחיד של Fotor (לפחות בזמן כתיבת הפוסט) הוא שספריית האלמנטים שלהם לא טובה כמו אלו של Canva או DesignBold.

לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים ולהצטרף ל-Fotor

5. Piktochart

Piktochart הוא מה ש-Canva היו נראים כמו, היו ממוקדים אך ורק בינפוגרפיקות, תרשימים וגרפים. זהו בהחלט שימוש נישתי, אבל אם אתם צריכים ליצור אינפוגרפיקות או דוחות, אז Piktochart זה כלי משמתמחה בדברים האלה בדיוק.

Piktochart כולל מספר תבניות לאינפוגרפיקות, כדי להקל עליכם ליצור אינפוגרפיקות, גם אם מעולם לא עשיתם זאת קודם לכן.

בעוד של-Piktochart יש מסלול חינמי, אתם חייבים לשדרג למסלול פרו אם אתם רוצים גישה לפיצ’רים ותבניות העיצוב הטובים ביותר.

לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים ולהצטרף ל-Piktochart

6. PicMonkey

PicMonkey מתמקדת יותר בעריכת תמונות מאשר בעיצוב גרפי מלא כמו Canva, DesignBold ו-Stencil. בעוד שאתם יכולים להוסיף טקסט ווקטורים, רוב הכלים קשורים לדברים כמו חשיפה, צבעים, ועוד.

זה כלי נחמד לעריכת תמונות, אבל אם אתם צריכים משהו כמו Canva והאחרים, אז זו לא האלטרנטיבה הטובה ביותר עבורכם.

לחצו כאן כדי לקבל פרטים נוספים ולהצטרף ל-PicMonkey

אפליקציות כמו Canva לאנדרואיד ו-iPhone

רוצים לקחת את העיצוב הגרפי שלכם לנייד? למרות שהאפליקציות האלו לא משתוות לרבגוניות של גירסת המחשב של Canva, הן בהחלט מאפשרות לכם להיות ניידים יותר, כאשר אתם מעצבים.

7. Desygner

Desygner היא אפליקציה ל-iPhone ואנדרואיד, שמאפשרת לכם ליצור את כל סוגי העיצובים בטלפון הנייד שלכם. זו אפליקציה חזקה להפליא. כלומר, היא משמשת להרבה יותר מאשר רק יצירת תמונות עם טקסט כמו אפליקציות עיצוב גרפי אחריות.

עם האפליקציה הזו תוכלו לעצב:

 • תמונות קאבר ופוסטים לפייסבוק
 • תמונות קאבר ופוסטים לטוויטר
 • גרפיקה ל-Pinterest
 • חומרי שיווק
 • הזמנות
 • והרבה יותר…

בשביל אפליקציה לנייד, זו בהחלט אחת האפשרויות הטובות ביותר שלכם לחוויה כמו ב-Canva. בקרוב, תהיה גם גירסה אינטרנטית לאפליקציה.

8. Adobe Spark

Adobe Spark הוא אפליקציית עיצוב לניידים מהאנשים שמאחורי Photoshop. אז אנחנו חושבים שיהיה הוגן לומר שב-Adobe יודעים דבר או שניים על יצירת כלי עיצוב טובים. אבל בעוד ש-Spark אכן מגיע מ-Adobe, עקומת הלמידה שלו היא ממש לא כמו זו של Photoshop.

כמו Canva, זה כלי לעיצוב גרפי … פשוט. עם Adobe Spark, תוכלו ליצור במהירות מגוון תמונות למדיה חברתית ישירות מהטלפון שלכם.

דילוג לתוכן