וזה הסיפור שלי...

asaf2היי חברים,

שמי אסף אפשטין ואני בעל 15 שנות ניסיון בתחום האינטרנט, בדגש נרחב על הכלים הטכנולוגיים, שבעל עסק צריך להפעיל בשיווק העסק באינטרנט.

את דרכי האינטרנטית התחלתי בחברה לאיחסון והקמת אתרים, ולאחר שעזבתי אותה, התחלתי להשתתף בכנסים והרצאות של המנטורים הגדולים לשיווק בכלל ושיווק באינטרנט בפרט.

בכל אותם כנסים, נפגשתי עם הרבה מאוד בעלי עסקים, ושמתי לב שרובם נרתעים מלהשתמש באינטרנט לשיווק העסק שלהם, אם בגלל שהם מפחדים להתחיל להתעסק עם הטכנולוגיה ואם בגלל שהם מתוסכלים מהתוצאות שלהם עד כה.

לכן, בשנים האחרונות, למדתי (ואני עדיין לומד) את הנושא הטכנולוגי של השיווק באינטרנט בעצמו, באמצעות סרטונים ברשת, והרבה מאוד ניסוי וטעיה, וכיום אני מלווה עשרות בעלי עסקים בניטרול אתגרים טכנולוגיים בשיווק באינטרנט ע”י הרצאות, הדרכות וליווי אישי.

הלקוחות, שלהם אני עוזר להתגבר על אתגרים ומכשולים אכנולוגיים בשיווק העסק שלהם באינטרנט, שלי קוראים לי “הפסיכולוג הטכני“, כי במהלך עבודתנו המשותפת אני יודע קודם כל להרגיע את הלחץ והתסכול שהם נמצאים בו, ורק אחר כך אנחנו מתחילים לעבוד על הטכנולוגיה.

הנה מה שכתב עלי דורון בניטה:

לאחר ניסיונות רבים להעסקת מומחים בתחום....למדתי שאין כמו לעבוד עם אדם מקצועי, עם חשיבה מרחבית, מומחה לאוטומציה, ישראלי דובר עברית כמו אסף.
מפרוייקט תקוע - תוך פחות מחודש הוקם עבורי אתר מקצועי ומתקדם כפי שרציתי.
יש לציין את הזמינות של אסף גם לתיקונים.
ממליץ בחום לשוחח עם אסף, אולי תופתעו ותמצאו פיתרון קרוב יותר ממה שחשבתם - שיקדם אתכם אל המטרה

והנה מה שכתב שמוליק דורינבאום:

אם יש משהו שאני אוהב בשירותי ספק כזה או אחר, זה קודם כל ההבנה והמקצוענות לפני העבודה עצמה.
כל אחד יודע לדבר אבל לא כל אחד יודע מה עומד מאחורי מה.
אסף ידע בדיוק מה אני צריך מהרגע שדיברתי, נתן לי את הפתרון המושלם למוצר שרציתי והוסיף את המקצוענות שלו והפך את זה למוצר מושלם. תודה אסף.

בתחילת שנת 2015 קיבלתי החלטה עסקית חשובה, שהשפיעה רבות על העסק שלי ועל הלקוחות, שאני מלווה.

להתמקד יותר ויותר בתחום של הקמת תשתיות למוצרים דיגיטליים (קורסים אינטרנטיים, אתרי חברים וכד’).

בשנה זו התמקצעתי בנושא והגעתי למצב, שתוך זמן מאוד קצר הפכתי להיות השם שאליו מפנים לקוחות, כדי שיקימו תשתיות לקורסים אינטרנטיים, אתרי חברים, וכל מוצר דיגיטלי אחר.

זו השנה שבה חוויתי גם קפיצה עסקית מדהימה, כפי שתוכלו לקרוא בפוסט הזה בבלוג שלי.

מיצבתי את עצמי אותי בחזית התחום של הקמת תשתיות עצמאיות למוצרים דיגיטליים, כאשר הלקוחות יודעים שחוץ מהתשתית, הם גם יקבלו ערך מוסף בעזרת התובנות שאתן להם בתהליך.

הנה מה שכתבו לי אוראל ואיתן שופן:

אסף, אם יש מישהו שמתלבט אם לעבוד איתך תפנה אותו אליי.
באתי בשביל לבנות אתר לקורס הדיגיטלי שלנו וגיליתי איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר עם סטנדרט שירות הכי גבוה שנתקלתי בו.
ממליץ בחום!!!

והנה מה שכתב פיני קמחי:

פניתי לאסף בעקבות המלצות. בשיחה הראשונה אסף בירר איתי את הצרכים שלי ועזר לי לחדד אותם, הסביר לי את האפשרויות העומדות בפני והציע לי מחיר הוגן ומנומק.
תהליך העבודה עם אסף היה מקצועי ועמד בלוחות זמנים ובעיני הכי חשוב - אסף היה שם בשבילי, להדריך, לעזור ולתקן כשהייתי זקוק לו.
עסק בתחילת הדרך זקוק לאנשי מקצוע הגונים ומקצועיים שיהיו שם בשבילך לאורך התקופה הקשה ויעזרו לך להעמיד את העסק על הרגליים - אסף הוא בדיוק מסוג האנשים הללו.

וכתוצאה מכך, אוטוריטות שיווקיות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, כמו רוזין רוזנבלום, לירון מור, נסיקה עסקית ואחרים ממליצים עלי ללקוחות שלהם, להקמת תשתיות למוצרים הדיגיטליים שהם מפתחים.

בתחילת 2019 התחלתי לתהמקד גם בבניית תהליכי אוטומציה עסקית, בהתחלה עבורי ועבור העסק של דקלה, אשתי, ובהמשך גם עבור לקוחותי.
השתתפתי במחזור הראשון של קורס Mastering Business Automation של דודו ציזנר, ומאז אני גם מלווה תלמידים במחזורים נוספים של הקורס.
כיום אני משלב את ההתמחות של יצירת אתרי קורסים עם תהליכי האוטומציה העסקית ועוזר לבעלי עסקים לשפר את חווית הלימוד של הלקוחות שלהם בקורסים האינטרנטיים, יחד עם שיפור ויעול תהליכי העבודה הפנימים בעסק שלהם.

וזה מה שכתב נמרוד עורף:

בפרוייקט שהקמתי היו 2 מטרות מרכזיות - לבנות מערך לימודים אינטרנטיים, ולמצוא בעל מקצוע שכיף לעבוד איתו ובאמת יכול להקים פרויקט כזה.
כך יצא שהגעתי לאסף אחרי חיפושים רבים. בעל מקצוע שיודע לשלב מיומנויות מקצועיות וטכניות ברמה הכי גבוהה שיש, אבל לא פחות חשוב מבחינתי לתת שירות ברמה הכי גבוהה שיש. איש נעים ומקצוען בצורה יוצאת דופן, שאת הערך המוסף שלו אפשר להרגיש דווקא בדברים הקטנים (ואיפה שהשאר נופלים). קשוב לצרכים של הלקוח ומלווה את התהליך בהמון איכפתיות שמאוד נדירה בימינו, ויודע לתת מענה לאתגרים שונים ומגוונים.
אני ממליץ בשמחה ובטוח שעוד נחזור ונתראה בהמשך.
ולאלה שמתלבטים ושוקלים - המחירים הוגנים ובהחלט תואמים את הביצוע והשירות המתמשך גם לאחר סיום הפרויקט. מומלץ!

אז בואו נדבר תכל’ס. אילו שירותים תוכלו לקבל אצלי?

הקמת אתרי חברים וקורסים אינטרנטיים

החל מ-4,997 +מע"מ
  • אם אתם מייצרים תכנים חדשים ללקוחותיכם בתדירות קבועה, רוצים להתחיל למכור את התכנים שלכם אונליין, לייצר תזרים הכנסות קבוע בעסק ולהקים קהילת לקוחות נאמנים, לחצו על הכפתור וגלו איך תוכלו להקים אתר חברים, שיעזור לכם לשבור את המשוואה זמן = כסף

בניית תהליכי אוטומציה עסקית

החל מ-450 +מע"מ
  • אם אתם מוצאים את עצמכם חוזרים על אותן פעולות טכניות בעסק ורוצים לייעל את התהליכים השיווקיים ולייצר תזרים הכנסות קבוע בעסק, על ידי יצירת תהליכי שיווק ומכירה אוטומטיים, לחצו על הכפתור וגלו איך תוכלו לחסוך הרבה מאוד זמן יקר על-ידי שילוב אוטומציות בעסק

השכרת חדרי וובינר להרצאות אינטרנטיות

650 +מע"מ
  • אם אתם רוצים להעביר את הערך והידע שלכם וגם למכור למאות לקוחות פוטנציאליים בו זמנית באמצעות הרצאה אינטרנטית, שתועבר בשידור חי וישיר לקהל היעד שלכם, לחצו על הכפתור וגלו איך תוכלו עוד היום לשכור כיתה וירטואלית שבה תעבירו את ההרצאה האינטרנטית שלכם
גלילה למעלה דילוג לתוכן