וזה הסיפור שלי...

asaf2היי חברים,

שמי אסף אפשטין ואני בעל 12 שנות ניסיון בתחום האינטרנט, בדגש נרחב על הכלים הטכנולוגיים, שבעל עסק צריך להפעיל בשיווק העסק באינטרנט.

את דרכי האינטרנטית התחלתי בחברה לאיחסון והקמת אתרים, ולאחר שעזבתי אותה, התחלתי להשתתף בכנסים והרצאות של המנטורים הגדולים לשיווק בכלל ושיווק באינטרנט בפרט.

בכל אותם כנסים, נפגשתי עם הרבה מאוד בעלי עסקים, ושמתי לב שרובם נרתעים מלהשתמש באינטרנט לשיווק העסק שלהם, אם בגלל שהם מפחדים להתחיל להתעסק עם הטכנולוגיה ואם בגלל שהם מתוסכלים מהתוצאות שלהם עד כה.

לכן, בשנים האחרונות, למדתי (ואני עדיין לומד) את הנושא הטכנולוגי של השיווק באינטרנט בעצמו, באמצעות סרטונים ברשת, והרבה מאוד ניסוי וטעיה, וכיום אני מלווה עשרות בעלי עסקים בניטרול אתגרים טכנולוגיים בשיווק באינטרנט ע”י הרצאות, הדרכות וליווי אישי.

הלקוחות, שלהם אני עוזר להתגבר על אתגרים ומכשולים אכנולוגיים בשיווק העסק שלהם באינטרנט, שלי קוראים לי “הפסיכולוג הטכני“, כי במהלך עבודתנו המשותפת אני יודע קודם כל להרגיע את הלחץ והתסכול שהם נמצאים בו, ורק אחר כך אנחנו מתחילים לעבוד על הטכנולוגיה.

הנה מה שכתבה עלי בת חן שפירא:

אשמח להעיד על ההבדל בחווייה בין חוסר האונים מול הרשת והאפשרויות השונות שהיא מציעה, שאגב, משתנות חדשות לבקרים, לבין הידיעה ש"זה? לא יודעת? לא נורא… נוסיף לרשימה של אסף". יש משהו בידיעה שמישהו, שם, מאחורי הקו, יודע. ואם לא יודע -יודע לדעת. באמת שרות אמין, מהיר, אדיב ונדיב… והתוצאה – להשתלט על הטכנולוגיה. הייאוש כבר לא משתלט. וגם לא הפחד. כנראה את זה רציתי – את הידיעה שאני לא לבד ולא הולכת לאיבוד… תודה

והנה מה שכתבה איריס אבידן:

תודה רבה על ההדרכה המיוחדת שהכנת בשבילי. ממש יחס של VIP. אחרי הצפיה בסרטון הכל הפך להיות יותר קל! בזכותך כבר אין לי שום אתגר טכנולוגי, כי תמיד אפשר לפנות אליך ואתה תמיד יודע איך לעזור (ואפילו בכל שעה). בזכות השירות שלך כבר אין יותר תירוצים למה לא לעשות. הכל הופך לאפשרי.

 

בתחילת שנת 2015 קיבלתי החלטה עסקית חשובה, שהשפיעה רבות על העסק שלי ועל הלקוחות, שאני מלווה.

להתמקד יותר ויותר בתחום של הקמת תשתיות למוצרים דיגיטליים (קורסים אינטרנטיים, אתרי חברים וכד’).

בשנה זו התמקצעתי בנושא והגעתי למצב, שתוך זמן מאוד קצר הפכתי להיות השם שאליו מפנים לקוחות, כדי שיקימו תשתיות לקורסים אינטרנטיים, אתרי חברים, וכל מוצר דיגיטלי אחר.

זו השנה שבה חוויתי גם קפיצה עסקית מדהימה, כפי שתוכלו לקרוא בפוסט הזה בבלוג שלי.

מיצבתי את עצמי אותי בחזית התחום של הקמת תשתיות עצמאיות למוצרים דיגיטליים, כאשר הלקוחות יודעים שחוץ מהתשתית, הם גם יקבלו ערך מוסף בעזרת התובנות שאתן להם בתהליך.

הנה מה שכתב לי פז יעקבי:

לאחר אין ספור בירורים ובדיקות וקבלת אינספור הצעות מחיר הגעתי אליך.. בזמן קצר עזרת לי להקים את אתר הקורסים שלי תוך כדי שאתה מלווה ומסביר כל צעד וצעד והכל בסבלנות ומקצוענות רבה. כיף לדעת שיש עדין אנשים מקצוע טובים שנותנים שירות טוב ואמין. תודה רבה רבה על הליווי העזרה והשירות המקצועי!!!! אני מזמין את כל מי שמתלבט האם לרכוש את השירות שלך לשלוח אליי מייל לקבלת המלצה חמה חמה.

והנה מה שכתב אורן עדיקא:

למה אסף? כי הוא הכי טוב שאפשר! בחרתי באסף כי המוצר שלו התאים לי, לא האמנתי מה אקבל מעבר למה שציפיתי, מקצועיות. זמינות. שירות. סבלנות. אני כותב המלצה זו כי באמת מדובר באדם נדיר, אני בהחלט לא קל בדרישות שלי, אסף שווה כל שקל , פשוט חווית שירות שנדיר מאוד למצוא בימינו אם יש לכם ספק אז אני מודיע לכם: אסף מקצוען מכל בחינה אפשרית ואין ספק שאמשיך להעזר בשירותיו.

וכתוצאה מכך, אוטוריטות שיווקיות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, כמו רוזין רוזנבלום, לירון מור, נסיקה עסקית ואחרים ממליצים עלי ללקוחות שלהם, להקמת תשתיות למוצרים הדיגיטליים שהם מפתחים.

אז בואו נדבר תכל’ס. אילו שירותים תוכלו לקבל אצלי?

הקמת אתרי חברים וקורסים אינטרנטיים

4,997 +מע"מ
  • אם אתם מייצרים תכנים חדשים ללקוחותיכם בתדירות קבועה, רוצים להתחיל למכור את התכנים שלכם אונליין, לייצר תזרים הכנסות קבוע בעסק ולהקים קהילת לקוחות נאמנים, לחצו על הכפתור וגלו איך תוכלו להקים אתר חברים, שיעזור לכם לשבור את המשוואה זמן = כסף

בניית משפכי שיווק
ואוטמציות

החל מ-450 +מע"מ
  • אם אתם מוצאים את עצמכם חוזרים על אותן פעולות טכניות בעסק ורוצים לייעל את התהליכים השיווקיים ולייצר תזרים הכנסות קבוע בעסק, על ידי יצירת תהליכי שיווק ומכירה אוטומטיים, לחצו על הכפתור וגלו איך תוכלו לחסוך הרבה מאוד זמן יקר על-ידי שילוב אוטומציות בעסק

השכרת חדרי וובינר להרצאות אינטרנטיות

650 +מע"מ
  • אם אתם רוצים להעביר את הערך והידע שלכם וגם למכור למאות לקוחות פוטנציאליים בו זמנית באמצעות הרצאה אינטרנטית, שתועבר בשידור חי וישיר לקהל היעד שלכם, לחצו על הכפתור וגלו איך תוכלו עוד היום לשכור כיתה וירטואלית שבה תעבירו את ההרצאה האינטרנטית שלכם

איחסון איכותי ומהיר לאתרי
וורדפרס

החל מ-67 לחודש
  • אם אתם מחפשים איחסון איכותי ומהיר לאתר הוורדפרס העסקי שלכם, שיתן לכם שקט נפשי בכל הקשור לזמינות האתר לגולשים ולקהל הלקוחות שלכם ברשת, לחצו על הכפתור וגלו איך גם אתם יכולים עוד היום לפתוח חשבון איחסון בשרתים האיכותיים והמהירים שלנו