פלטפורמות לעיצוב גרפי

ישנו שפע של פלטפורמות לעיצוב גרפי ברשת.
אם אתם מחפשים גישה עיצובית חדשה, או אפילו רק כמה תבניות עיצוב חדשות, או אפשרויות נוספות לממשק המשתמש, הפלטפורמות לעיצוב גרפי שבתמצאו כאן בהחלט שוות בדיקה.
כל הכלים האלה מאפשרים לכם ליצור עיצובים מדהימים מבלי להיות מעצבים מקצועיים. כלומר, לא נדרשות מיומנויות פוטושופ!

אני מוסיף באופן קבוע כלים חדשים לארגז הכלים.
הירשמו למטה ואיידע אתכם כאשר אוסיף כלים חדשים.

Consent*
Consent*

Canva

כלי פופולרי מאוד בקרב מעצבים ומשווקי אינטרנט, ומסיבה טובה – זהו כלי מצוין!!!
מגוון טמפלייטים בחינם ובתשלום ליצירת חומרי דפוס, תמונות, באנרים, לוגואים ועוד.

מחיר: חינם או 12.99$ לחודש

Stencil

Stencil הוא כלי עיצוב גרפי המתמקד בשיווק, ולאו מנגיש עיצוב גרפי למי שלא מומחה. מעבר לשיווק, Stencil מתמקד במיוחד במדיה חברתית.
ההתמקדות הזו מאפשרת להם להציע כלי ממוקד במיוחד, למרות שאתם עלולים לאבד גמישות מסוימת כשמדובר בתבניות עיצוב או תמונות סטוק.
היתרון הגדול של Stencil הוא שהכלי נועד לאפשר לכם ליצור תמונות למדיה חברתית מהר ככל האפשר. ובנוסף לכך, הכלי מאוד מאוד פשוט לשימוש.
ב-Stencil תוכלו למצוא מאות תבניות, מעל 1,200,00 תמונות CC0, יותר מ-800,000 אייקונים, 100,000+ ציטוטים, והרבה תכונות מגניבות נוספות.

מחיר: החל מחינם ועד 12$ לחודש

DesignBold

DesignBold הוא כלי די דומה ל-Canva. אם אתם מכירים את הממשק של Canva, תרגישו בבית כשתיכנסו ל-DesignBold. עם זאת, יש בו מספר פיצ’רים שבהחלט מבדילים אותו מ-Canva.
ראשית, יש בו מבחר גדול בהרבה של תמונות סטוק. אז אם המבחר של תמונות סטוק ב-Canva תמיד איכזב אתכם, אתם בטח תשמחו לדעת ש-DesignBold עשו עסקה עם אתר התמונות הפופולרי DepositPhotos, כך שכל התמונות בקטלוג של DeposititPhotos יהיו זמינות בתוך הממשק של DesignBold (תמורת תשלום כמובן).
בנוסף, ל-DesignBold יש מבחר שלם של תבניות עיצוב, שתוכלו יכול לבחור מהן, כאשר אתם יוצרים את העיצובים.

מחיר: חינם או 9.99$ לחודש

Snappa

כמו Canva ו-DesignBold, זהו עוד כלי שנועד לפשט את העיצוב הגרפי מספיק כדי להפוך אותו נגיש לאדם הממוצע. Snappa מאפשר ליצור במהירות תמונות המבוססות על מימדים קבועים או תבניות שנבנו מראש. לאחר מכן, אפשר לערוך ולהוסיף אפקטים לפי הצורך כדי ליצור את העיצוב המושלם.
Snappa מציעה למעלה מ-200 גופנים ו-3,000+ וקטורים וצורות שיעזרו לכם ליצור עיצובים מדהימים. ומה שבאמת נחמד זה שאתם יכולים לתזמן את התמונות שלכם להתפרסם במדיה החברתית מבלי לעזוב את הממשק של Snappa.
זה בהחלט שימושי!
כמו Canva ו-DesignBold (שוב!), ב-Snappa יש גם פיצ’ר המאפשר לכם לשנות את גודל התמונות באופן אוטומטי כדי להמיר אותן בין ממדים שונים.

מחיר: החל מחינם ועד 30$ לחודש

Fotor

Fotor הוא כלי נוסף שמציע ממשק דומה להפתיע ל-Canva. אם אתם נהנים מהממשק של Canva, אתם תרגישו ממש בבית ב-Fotor.
בדומה לאחרים, אתם בוחרים את המימדים של העיצוב ואז בונים אותו בעזרת מגוון של אלמנטים של טקסט וצורות. לחילופין, אתם תמיד יכולים להשתמש בתבנית מוכנה מראש, אם עיצוב מאפס זה לא הקטע שלכם.

מחיר: החל מחינם ועד 19.99$ לחודש בתשלום שנתי

Piktochart

Piktochart הוא מה ש-Canva היו נראים כמו, היו ממוקדים אך ורק באינפוגרפיקות, תרשימים וגרפים. זהו בהחלט שימוש נישתי, אבל אם אתם צריכים ליצור אינפוגרפיקות או דוחות, אז Piktochart זה כלי משמתמחה בדברים האלה בדיוק.
Piktochart כולל מספר תבניות לאינפוגרפיקות, כדי להקל עליכם ליצור אינפוגרפיקות, גם אם מעולם לא עשיתם זאת קודם לכן.

מחיר: החל מחינם ועד 24.17$ לחודש

PicMonkey

PicMonkey מתמקדת יותר בעריכת תמונות מאשר בעיצוב גרפי מלא כמו Canva, DesignBold ו-Stencil. בעוד שאתם יכולים להוסיף טקסט ווקטורים, רוב הכלים קשורים לדברים כמו חשיפה, צבעים, ועוד.
זה כלי נחמד לעריכת תמונות, אבל אם אתם צריכים משהו כמו Canva והאחרים, אז זו לא האלטרנטיבה הטובה ביותר עבורכם.

מחיר: החל מ-7.99$ לחודש ועד 23$ לחודש
💬 צריכים עזרה?
אהלן 👋
איך נוכל לעזור לך היום?
Messenger Phone SMS WhatsApp
דילוג לתוכן