מערכת ניהול שותפים לאתר עם תוסף AffiliateWP

האם אתם מחפשים פתרון לשיווק שותפים לאתר הוורדפרס שלכם? יש לי את התשובה בשבילכם!

למה לבחור בי להתקנת מערכת ניהול שותפים לאתר

אני יכול לספק לכם את השירות האיכותי שאתם מחפשים למערכת השותפים שלכם ב-AffiliateWP.
אני אשמח לעזור לכם להגדיר את התוסף בצורה היעילה ביותר, עם כל התכונות של AffiliateWP, שיעזרו לכם להגדיל את התנועה לאתר שלכם, ואת המכירות. עם זאת, כדי תוכלו למקסם את מאמצי שיווק השותפים שלכם, יש צורך להגדיר את התוסף בצורה נכונה ולהשתמש בהרחבות המתאימות שלו. אני יכול להתאים אישית את התוסף כך שישרת בצורה הטובה ביותר את האסטרטגיה והיעדים של הקמפיינים שלכם. צרו קשר עוד היום ובדקו איך אני יכול לעזור לכם להעצים את תוכנית השותפים שלכם. 

יצירת שותפים

אני יכול לעזור לכם להוסיף שותפים חדשים למערכת שלכם באמצעות כל האפשרויות הזמינות: להגדיר טופס רישום של שותפים, להגדיר רישום אוטומטי ואפילו להעלות קובץ שותפים משלכם.

עמלות שותפים

אני מבין לחלוטין שעמלות קבועות או באחוזים לא מספיקים כדי לעודד את השותפים שלכם. אני יכול להתאים אישית את התוסף ולוודא שאתם מתגמלים את השותפים שלכם במגוון דרכים, החל מההנחה על המוצרים שלכם ועד נקודות למימוש בחנות שלכם.

אזור שותפים

לשותפים שלכם יש לוח בקרה משלהם, שבו הם יכולים לעקוב אחר הביצועים שלהם, אך לפעמים האפשרויות מוגבלות. כאן אני נכנס לתמונה! אני יכול להוסיף הרבה יותר ולוודא שיש להם באנרים יצירתיים, כתובות אתרים להפניה, נתונים סטטיסטיים וגרפים. אני יכול גם לעצב את לוח הבקרה ולוודא שהשותפים שלכם מקבלים חווית משתמש מעולה.

מעקב שותפים

כברירת מחדל, מעקב אחר קישורי שותפים נעשה על ידי קובץ cookie שתקף ליום אחד. אני יכול להגדיר את הקובץ לכל פרק זמן שיהפוך את קמפיין השותפים שלכם למוצלח עוד יותר.

אינטגרציות

שילוב של AffiliateWP עם הכלים שאתם כבר משתמשים בהם יכול לחסוך לכם המון זמן. בין אם מדובר ב-WooCommerce לחנות מקוונת, ב-LearnDash לניהול קורסים, או בטפסי Gravity Forms להרשמות, אני יכול לגרום לדברים לעבוד בתוך זמן קצר.

התראות הפניה

רוצים שהשותפים שלכם יעודכנו על ההפניות שלהם? אני יכול ליצור הודעות מותאמות אישית, התראות, הערות או כל דבר אחר שיעזור לשותפים שלכם לקדם את המותג שלכם.

תשלומים

אני יכול לבצע התאמה אישית את הרשומות בדוחות, כך שהם יתאימו לצרכים המדויקים של הארגון או החברה שלכם.

רישום הפניות

אם לקמפיין השותפים שלכם יש הרבה תנאים ותרצו לעקוב טוב יותר אחרי ההפניות, אני יכול להוסיף תכונות מעקב מותאמות אישית ולוודא שלא תחמיצו דבר!

יבוא / יצוא

מתקשים לייצא או לייבא ​​נתונים על השותפים שלכם, על הפניות או תשלומים? אני יכול להפוך את החוויה הזו לחלקה ככל האפשר עבורכם.

דוחות

אני יכול להגדיר את הדוחות בהתאם להעדפות שלכם, ולוודא שהכל עובד בצורה חלקה.

התממשקות AffiliateWP ו-Woocommerce

שיווק שותפים הוא דרך בדוקה לייצר מכירות ולשלוח תנועה לחנות המקוונת שלכם. אם אתם מוכרים באמצעות WooCommerce, יש מגוון רחב של אפשרויות שאיתן תוכלו לתמרץ את השותפים שלכם. באמצעות ההתקנה הנכונה, תוכלו לתגמל את השותפים שלכם מייד לאחר השלמת ההזמנה או על בסיס מוצר. אם אינכם מעוניינים להסתמך על כתובות אתרים להפניה, אני יכול גם לשייך שותפים לקודי קופון. בדרך זו הפניות מקבלות הנחה על המוצרים שלכם בעוד שהשותפים מרוויחים לעצמם עמלת מכירה.

התממשקות AffiliateWP ו-Gravity Forms

טפסי Gravity Forms מאפשרים לכם ליצור תהליך בקשה מלא בצורה קלה במיוחד. בדרך כלל, ייתכן שתרצו שיהיה בדפי נחיתה כדי לשפר המרות. כאשר מישהו מבקר באתר שלכם דרך קישור שותף וממלא את טופס יצירת הקשר, השותף מתוגמל אוטומטית. אני יכול גם ליצור קופונים ולקשר אותם לטופס, כך שלשותפים שלכם תהיה דרך נוספת לקדם את המותג שלכם.

התממשקות AffiliateWP ו-LearnDash

המשתמשים שלכם יכולים להירשם כשותפים ולקבל עמלה או גישה לתוכן פרימיום על ידי הפניית לקוחות לאתר הקורסים שלכם. ואם יש לכם קורסים חינמיים, תוכלו לתגמל את השותפים שלכם בנקודות.

הזמינו שירות התקנת מערכת ניהול שותפים לאתר

תנאי שירות*
  1. יש לפתוח עבורי משתמש מנהל באתר.
  2. יש לספק פרטי גישה לשרת הקבצים.
  3. רישיונות השימוש לתוספים ניתנים לחצי שנה ללא עלות. לאחר חצי שנה, יש צורך לחדש אותם בתשלום, או לרכוש ישירות מהספקים השונים.
  4. מאפייני השירות כמפורט לעיל. במידה ויש צורך בפונקצוינליות נוספת, שאינה רשומה בעמוד זה, יתכן ויחול עליה תשלום נוסף ונפרד מהתשלום עבור שירות זה.
  5. הלקוח חייב לשלוח משוב על הפרויקט תוך 15 יום לאחר המסירה. כל הבעיות שזוהו מעבר לתקופת האחריות של 15 יום ייחשבו כ'בקשה חדשה ' ויחול עליהן תשלום נוסף ובנפרד.
  6. אני מקפיד על שיטות העבודה הטובות ביותר. אם עדכון עתידי של תוסף ישבור את הקוד המותאם אישית, אשמח לבדוק את הבעיה ולתקן אותה במידת האפשר. עם זאת, אני לא נותן כל ערבות לנושא.
הסכמה*
💬 צריכים עזרה?
אהלן 👋
איך נוכל לעזור לך היום?
Messenger Phone SMS WhatsApp
דילוג לתוכן